Akademik Eğitim

Akademik Eğitim

Çocuklarımızın okul öncesi eğitiminde gelişimini destekleyen, profesyonel ve güvenilir eğitim veren, profesyonel idareci ve öğretmen kadrosu sayesinde geleceğe emin adımlarla yürüyen bir çocuk eğitim ve gelişim kurumudur.

Gelecekte ihtiyaç duyacağımız, geleceğimizi emanet edeceğimiz biricik çocuklarımızı her yönüyle hayata hazırlamak amacıyla bu eğlenceli ve anlamlı eğitim yolculuğuna çıktık.

OKULUMUZ

Okulumuzda branş öğretmenleri ile atölye çalışmaları yapılarak çocukların yeteneklerinin ortaya çıkarıldığı kapsamlı bir eğitim modeli uygulanmaktadır. Ayrıca haftanın belli günlerinde okulumuza gelen psikolojik danışman tarafından yapılan sınıf içi gözlemler, yetenek testleri pozitif veya negatif konudaki görüşlerimiz öğrencimizin ebeveynlerine bireysel görüşmeler ile bildirilmektedir.

SINIFLARIMIZ

Sınıflarımızın dekorasyonu, çocuklarımızın sıkılmaması için eğlenceli, çocuklarımızın sağlığı için tamamen doğal ahşap ürünlerin kullanıldığı eğitim materyalleri ile dizayn edilmiştir. Sınıflarımızın genişliği 40 ile 54 m2 arası olup, tüm gün güneş ışığı alacak şekilde konumlandırılmış ve oldukça havadar sınıflardır. Her sınıfta, kendi alanlarında uzman 2 öğretmen ile eğitim verilmektedir.

EĞİTİM KADROMUZ

Her biri kendi alanında uzman eğitim kadromuzda bulunan eğitmenlerimiz aile sıcaklığını yansıtan profesyonel bir ekipten oluşmaktadır. Ahlaki ilimler ile bilimsel eğitimleri bir arada verebilecek düzeyde eğitimli olan kadromuz ile güç birliği yapılır ve öğrencimiz hayata hazırlanır.