Neden Biz?

Neden Mehmet Ali Fatma Tan Anaokulu?

Bireysel, aile, iş ve toplumsal hayatta onu başarılı kılacak iletişim, etkili öğrenme, liderlik gibi önemli becerilere sahip vatansever bireyler yetiştirmeyi amaçlamıştır.

Milli Eğitim Sistemimizin temel hedefleri içerisinde eğitim ve öğretim sürecimizi Değerler Eğitimi, Akademik Eğitim, Yabancı Dil Eğitimi ve Beceri Geliştirme olarak dört ana boyutta yapılandırdık.

5Q Eğitim modeliyle de öğrencilerimizin potansiyelini bütün yönleriyle ortaya çıkararak öğrencilerin aklı selim, kalbi selim ve zevki selim sahibi bireyler olarak yetişmelerine katkı sağlıyoruz.

  • Karakter ve kariyer sahibi nesiller için Değerler Eğitimi Programı.
  • Bilgili ve donanımlı öğrenciler için Oyun Temelli Akademik Eğitim Programı.
  • Dünya dillerinden en az birini İyi düzeyde konuşmaları için temel oluşturabilecek Fonetik Yabancı Dil Eğitimi Programı.
  • Yaptığı işte becerikli bir nesil için Beceri Geliştirme Atölyeleri Programı.

Bugün dünya en çok; insana, hayvana, eşyaya ve tüm canlılara değer veren hayatın ve içindekilerin kıymetini bilen kişilere muhtaç. Ecdadımızın dayanıp, güç aldığı bu değerleri canlandırmak, hayatın içinden yansımaları ile öğrencilerimize sunmak eğitim ufkumuzun önemli bir parçasıdır. Geleceğimiz olan çocuklarımızı karakter ve kariyer sahibi bir nesil olarak yetiştirmek için buradayız.